Hakkımızda

Vizyonumuz & Misyonumuz
KPSS kurslarıyla başlayarak oluşturduğumuz yılların deneyimini, KPSS ÖNLİSANS, KPSS LİSANS, KPSS ÖĞRETMENLİK, ÖABT, DGS, ALES, kurslarına yayarak eğitime olan katkımızı devam ettirmekteyiz. Deneyimimizin güvenirliliği, Dünya'da ve Türkiye'de eğitim alanında gerçekleşen tüm yenilikleri yakından izleyip birikimlerimizle birleştirmemizden ve daima daha iyiye daha güzele ulaşma çabamızdan kaynaklanmaktadır.
Kurumsal Amacımız
Referans Eğitim Kurumları olarak kurumsal amacımız; hazırlamış olduğumuz öğretim programlarımızla tek tek her öğrencimizi gelebileceği en üst bilgi ve başarı düzeyine ulaştırmaktır. * Kendi alanlarında kazandırdığı onlarca Türkiye birinciliği, * Her biri kendi branşlarında yılların deneyimine sahip eğitmen kadrosu, * Öğrencisine kaliteli ders imkanları ile Referans Eğitim Kurumları gelişmelere pozitif bir yaklaşımla, geçmişten ders çıkararak eğitimde öncü, yeniliklere açık, sürekli gelişen ve sektöründe takdir edilen bir eğitim kurumu olabilmeyi hedefliyor. Kaliteli eğitim vererek öğrencileri, kolay iletişim kurabilen, özgüveni tam, sorumluluk alabilen, üretken ve yaratıcı, araştırma yapmaya ve öğrenmeye meraklı bireyler olarak hayata hazırlamak ise temel amacımızdır.
Ortak Değerlerimiz
* İnsana, topluma, bilgiye ve çevreye saygı * Her türlü deneyim ve bilgiyi paylaşma ve aktarma * Sürekli öğrenen ve gelişen bir eğitim kurumu olmak * Kurumun ciddiyetini ve sistematiğini öğrencilerimize hissettirmek * Eski ve yeni öğrencilerimizin kurumumuza olan aidiyet duygularını sürekli kılmak * Toplam kalite yaklaşımı içinde her bir öğrencimizi eğitim ve öğretim fırsatlarıyla buluşturarak
sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak.